Investovanie • Exkluzívny klub

Profit Partners Club

O projekte

V posledných rokoch sme sa stali svedkami zrodu „ekonomiky násobkov“, ktorá so sebou priniesla donedávna nepredstaviteľné možnosti skokového zhodnocovania investícií. Stalo sa tak vďaka novým virtuálnym aktívam ako kryptomeny, NFT, DeFi, metaverse či gaming, pričom už teraz vznikajú ďalšie. Ľudia po celom svete do týchto virtuálnych aktív investujú miliardy dolárov, a to s jedinou túžbou - chcú byť pri revolúcií finančného a bankového sektoru a rozprávkovo zbohatnúť.

Mnohým sa to už aj podarilo, najväčšie príležitosti sú ale ešte len pred nami.

Čo už sa udialo?

Keby sme v roku 2011 investovali do Bitcoinu 1 000€, hodnota investície by v roku 2021 predstavovala sumu viac ako 15 miliónov eur. Ak by sme tú istú sumu v roku 2015 investovali do Etherea, jej hodnota by sa do roku 2020 vyšplhala na viac ako 700 tisíc eur. Ďalším z mnohých príkladov je kryptomena Shiba. Ak by ste do nej prednedávnom, t.j. v roku 2020 investovali len 1 000€, už v roku 2021 by vám priniesla neuveriteľných 573 miliónov eur.

Názorom mnohých je, že príležitosť takto efektívne investovať s obrovskými výnosmi je dávno preč. Opak je však pravdou! Najväčšie príležitosti sú stále ešte len pred nami.
Ako si nenechať újsť ďalšiu príležitosť?

Nové príležitosti neprichádzajú len v podobe kryptomien, ale napríklad aj ako inovácie najstaršieho sektoru na svete. Napríklad DeFi (Decentralizovaný Finančný Sektor) odbúrava prostredníkov finančného sektoru (banky, poisťovne) a demokratizuje bankovníctvo. Už nie len finančné inštitúcie môžu financovať firmy, spravovať transakcie, či dokonca vykonávať frakčné rezervné bankovníctvo. Aj vďaka tomu DeFi, a naň naviazané krytomeny, rastú tisíckami percent ročne. K veľkým príležitostiam sa pritom stále ešte len bližia.

V zábavnom sektore sa otvára celá rada možností naviazaných na gaming, metaverse a NFTs. Ľudia trávia veľké množstvo času vo virtuálnych svetoch, možnosť pripojiť sa do týchto svetov znamená pre firmy úplne nový rozmer biznisu. V gamingu sme zatiaľ videli masívny úspech P2E (play-to-earn) alebo digital collectibles, do metaverse prichádzajú virtuálne nehnuteľnosti, pričom všetko je obchodovateľné cez digitálne aktíva. Nikto nevie aké ďalšie koncepty vzniknú, jedno je však isté - ľudia sa budú chcieť vždy baviť.

Názorom mnohých je, že príležitosti investovať s násobnými výnosmi sú dávno preč. Opak je však pravdou! Najväčšie príležitosti sú stále len pred nami.

Vytvorili sme koncept, ktorým do tohto sveta vstúpime aj my, a to s výrazne vyššou pravdepodobnosťou úspechu.

Z pozorovania a analyzovania všetkých úspešných aj neúspešných príbehov a prístupov z celého sveta sme vymysleli a nastavili investičnú stratégiu, ktorá dokáže priniesť obrovské zisky pri výrazne zníženom riziku.

Vyniká svojou jednoduchosťou, efektivitou a umožňuje vstupovať do nových príležitostí bezpečne, strategicky a včas. Ľudia, ktorý na tejto stratégii pracovali, sú v tomto sektore aktívny už celé roky, vyskúšali rôzne prístupy, preštudovali množstvo materiálov, investovali už stovky tisíc eur a áno, aj slušne zarobili.

Tento koncept sme sa rozhodli zúročiť ako skupina, ktorej súčasťou môžete byť aj vy a podieľať sa na jej úspechoch spoločne s nami.

Investičná stratégia


Nákup aktív

Investície rozdeľujeme do dynamického portfólia aktív, ktoré majú alebo môžu mať potenciál mnohonásobne narásť. V ideálnom prípade do nich investujeme hneď pri ich vzniku alebo v štádiu, keď sa overí ich model. Do jednotlivých aktív investujeme približne rovnakú čiastku 1 000€, a to do 1 000 rôznych aktív.

Prečo to považujeme za správny prístup? Niektoré aktíva totižto dokážu v priebehu rokov narásť aj desiatky tisíc percent, čím mnohonásobne vykompenzujú straty z tých, ktoré zlyhali. V podstate stačí mať v celom investičnom portfóliu len jediného žolíka.


Držíme a nepredávame

Stretli sme sa s mnohými, ktorí ľutujú, že nevydržali a tie najväčšie rastové vlny im jednoducho ušli. Naša stratégia je držať a nepredávať! Investujeme s dlhodobým horizontom, vyhýbame sa krátkodobým obchodom. Držíme sa pravidla, že každé aktívum, ktoré je aktívne, teda jeho cena rastie alebo klesá, je dobré mať v investičnom portfóliu, nakoľko nikto nevie, ktoré a kedy môže začať enormne rásť.


Ďalej dokupujeme

Sledujeme všetky novovzniknuté aktíva a snažíme sa ich doplniť do investičného balíka okamžite, ako začnú vykazovať aktivitu. Najväčšie zisky totižto berú tí, ktorí investujú včas a vydržia. V ďalšom kroku, postupne, ako niektoré aktíva výrazne posilnia, časť ziskov z nich použijeme na prikúpenie ďalších aktív, ktoré chceme mať v portfóliu. Zároveň držíme aj všetky pôvodné aktíva. Naša stratégia je založená na rozširovaní portfólia do šírky, dlhodobom držaní už nakúpených aktív a využití enormného rastu niektorých pozícií v portfóliu.

Cieľ klubu

Takýmto prístupom dokážeme postupne vstupovať v podstate do všetkých nových príležitostí a zároveň v nich vydržať dlhodobo, aby sme zachytili ich výrazný rast. Jediným cieľom PROFIT PARTNERS CLUBU je miliónovou investíciou dosiahnuť 1 000 násobný výnos v priebehu nasledujúcich 10 rokov.

Záujemcom dávame možnosť vstúpiť do tohto klubu a podieľať sa na výnosoch spoločne s nami.

Sme súčasťou revolúcie

Sme svedkami začiatku revolúcie v podobe prepojenia digitálneho sveta a klasického biznisu. Potenciál zhodnotenia investície v hodnote od 1 000€ sme už videli, najväčšie príležitosti sú ale stále pred nami. Je pravda, že svet novodobých digitálnych aktív je veľmi nevyspytateľný a turbolentný, no nechať si ujsť príležitosť participácie na demokratizácii tradičných sektorov a rozdelenia ich obrovských ziskov medzi ľudí by mohlo byť chybou na celý život.

Urobíme všetko preto, aby členstvo v klube bola tá najvýnosnejšia investícia v našich životoch.

Hľadáme lídra pre tento projekt

Hľadáme lídra v oblasti marketingu | Partnerská príležitosť
Partnerský podiel
Projekt
Profit Partners Club j.s.a.
Lokalita
Bratislava, Slovensko
Pozícia
CEO
Potenciálny obrat
3 000 000 € ročne
Fáza projektu
Pripravený k spusteniu
Oblasť
e-Commerce

Hľadáme CEO a partnera s marketingovým alebo predajným backgroundom a s vášňou pre kryptomeny, web3 a svet blockchainu. Uchádzač by mal mať skúsenosti s predajom a marketingom v oblasti digitálnych aktív, prípadne z tvorby produktov založených na digitálnych aktívach.

Zabezpečíme optimálne podmienky pre prácu a rast


Zázemie

S nami nezačínate od nuly. Vstupujete do projektu so zabezpečeným kapitálom, priestormi a tímom odhodlaným budovať ho spolu s vami. Vašou úlohou je projekt viesť.


Podiel

Vieme, že úspešný líder, ktorý má projektu odovzdať všetko, potrebuje viac ako len finančné ohodnotenie. Preto, hneď od začiatku nastavujeme podmienky, za ktorých získa svoj spoluvlastnícky podiel v projekte.


Mentoring

Všetci sme tu pre vás. K dispozícii máte partnerov s viac ako 15 ročnými skúsenosťami pripravených vám pomáhať v každej situácii.

Očakávania
 • Hľadáme CEO a partnera s marketingovým alebo predajným backgroundom a s vášňou pre kryptomeny, web3 a svet blockchainu. Uchádzač by mal mať skúsenosti s predajom a marketingom v oblasti digitálnych aktív, prípadne z tvorby produktov založených na digitálnych aktívach.
Predošlé skúsenosti, ktoré sú výhodou
 • Skúsenosť s prácou na riadiacej pozícii v oblasti online marketingu a digitálnych aktív
 • Vášeň a prehľad vo svete kryptomien a blockchainu
 • Schopnosť kreatívne myslieť a prinášať nové inovatívne riešenia
 • Precíznosť a orientácia na výsledok
 • Skúsenosti obchodovania s kryptomenami výhodou
Jazykové znalosti
 • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
Vašou úlohou bude
 • Tvorba marketingovej a predajnej stratégie investičných produktov založených na digitálnych aktívach
 • Komunikácia a spolupráca s reklamnými agentúrami
 • Strategické a projektové vedenie firmy a tímu
 • Sledovanie sveta web3, kryptomien, NFT a iných digitálnych aktív
 • Zodpovednosť dosahovanie stanovených cieľov
 • Analýza trhu a trendov
 • Príprava, meranie, vyhodnocovanie a report výkonov jednotlivých aktivít a ich následná optimalizácia
Čo vám ponúkame my
 • Príležitosť na sebarealizáciu s možnosťou vykonávať samostatnú a veľmi zaujímavú prácu
 • Podiel zo zisku ako zdroj príjmu
 • Tím ľudí odhodlaných budovať projekt s vami
 • Zázemie stabilnej spoločnosti pôsobiacej na trhu už 15 rokov
 • Mentoring potrebný na prácu a rast
 • Notebook a mobil

Ste vhodným lídrom pre tento projekt? Neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom formulára. Zašlite nám Váš životopis aj so správou, prečo by sme si mali vybrať práve Vás. V prípade záujmu Vás pozveme na osobný pohovor.

Chcem sa stať partnerom a viesť tento projekt

Priložte prosím svoj životopis, sprievodný list, odporúčania, certifikáty či iné dokumenty

Majte prehľad

Prihláste sa k odberu, ak chcete byť informovaný o nových projektoch a investičných príležitostiach.


Napíšte nám

Chceli by ste vedieť viac o možnostiach investovania, stať sa lídrom v niektorom z našich projektov alebo hľadáte partnera pre svoj projekt? Neváhajte nás kontaktovať.BizPartner a.s.
Dlhé hony 5031/6
058 01 Poprad

IČO: 36798916
IČ DPH: SK2022406980

Zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sa, vložka č. 10408/P

BizPartner a.s.
Dlhé hony 5031/6
058 01 Poprad

IČO: 36798916
IČ DPH: SK2022406980

Zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sa, vložka č. 10408/P