Development

Meštiansky dom v Spišskej Sobote

Ukončené

O projekte

Predstavujeme vám nami realizovanú rekonštrukciu trojpodlažného čiastočne podpivničeného rodinného domu meštianskeho typu nachádzajúceho sa v historickom centre Sobotského námestia v mestskej časti Spišská Sobota v Poprade.

Základné informácie

Táto lokalita je vyhľadávaná turistami ale aj miestnymi obyvateľmi Popradu, keďže sa tam nachádzajú známe reštaurácie, konajú sa tam jarmoky a podujatia. V blízkosti sa nachádza AQUACITY a do centra mesta je to pešo len pár minút. Jedná sa o podpivničený 3-podlažný dom meštianskeho typu, situovaný na Spišsko-Sobotskom námestí v Poprade.

Lokalita: Spišská Sobota, Poprad
Veľkosť pozemku: 529m2
Zastavaná plocha: 231m2
Úžitková plocha: 518m2
 
Skladba nájomných priestorov:
2 x 1 izbový byt
2 x 2 izbový byt
2 x 3 izbový byt


Na dome prebehla rekonštrukcia, vďaka ktorej sú všetky priestory obývateľné a prenajateľné. Kúrenie je zabezpečené vlastnou kotolňou s novým kotlom. V dome sú kompletne natiahnuté rozvody zdravotechniky a kúrenia so samostatnými meraniami pre jednotlivé nájomné jednotky. Parkovanie je možné pred domom, na námestí alebo po realizácii projektu nadstavby aj na zadnej časti pozemku. V zadnej časti pozemku sa nachádza v súčasnosti trávnatá plocha, ktorú je možné využiť na zvýšenie kvality bývania majiteľa alebo nájomcov. K domu je pripravený projekt nadstavby, vďaka ktorej môže dôjsť k navýšeniu počtu nájomných priestorov. Novému majiteľovi bude projekt odovzdaný ako súčasť dokumentácie k domu. Dom je možné využívať na trvalé bývanie alebo poskytovanie krátkodobého alebo dlhodobého prenájmu. Momentálne sú jednotlivé priestory prenajaté na dlhodobo.
Byty
Kancelárie
Komerčné priestory
Top lokalita

Majte prehľad

Prihláste sa k odberu, ak chcete byť informovaný o nových projektoch a investičných príležitostiach.


Napíšte nám

Chceli by ste vedieť viac o možnostiach investovania, stať sa lídrom v niektorom z našich projektov alebo hľadáte partnera pre svoj projekt? Neváhajte nás kontaktovať.BizPartner a.s.
Dlhé hony 5031/6
058 01 Poprad

IČO: 36798916
IČ DPH: SK2022406980

Zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sa, vložka č. 10408/P

BizPartner a.s.
Dlhé hony 5031/6
058 01 Poprad

IČO: 36798916
IČ DPH: SK2022406980

Zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Prešov, oddiel: Sa, vložka č. 10408/P